Tyrolsko

Přinášíme Vám přehled nejžádanějších zážitkových a slevových letních karet 
ve spolkové zemi Tyrolsko. U každé karty uvádíme základní informace 
zejména o možnostech využití karet, cenách a platnostech.
 
Přehled jednotlivých karet:
Alpbach Seenland Card - léto
Alpbach Seenland Card - zima
Innsbruck Card
Stubai Card
Stubai Super Card
Silvretta Card
Wildschönau Card

TirolWest Card
Kompletní přehled karet pro Tyrolsko ZDE >>.
Za případné chyby v cenách a platnosti karet se omlouváme. Najdete-li nesrovnalosti zejména v uvedení platnosti karet, tak prosíme o upozornění,
abychom mohli chybu opravit co nejdříve. Ale většinou jsou letní karty v dané oblasti vždy v podobném termínu a stejnými možnostmi zážitků.
Lyžařská zábava bez hranic s TirolWest Card

Lyžařská zábava bez hranic a výtečně upravené sjezdovky čekají na lyžaře v Tyrolsku a zejména pak v lyžařských oblastech v prázdninovém regionu Tirol West a okolí.

Prázdninový region Tirol West je ideálním výchozím bodem pro lyžařské safari v nejnámejších lyžařských oblastech Evropy jako je Ischgl, St. Anton, Serfaus-Fiss-Ladis, Lech/Zürs … Řada špičkových lyžařských oblastí v bezprostřední blízkosti leží hostům doslova u nohou – lyžařská zábava bez hranic na stovkách kilometrů sjezdovek je zde zaručena.Tady si můžete naplno užít své zimní dovolené: při sáňkování, při jízdě na běžkách zasněženou krajinou, při procházkách po romantických zimních stezkách, na sněžnicích i při lyžařských túrách uprostřed horských velikánů.

Po dobu pobytu obdrží všichni naši hosté u svého ubytovatele zdarma výhodnou kartu TirolWest Card, která v sobě zahrnuje celou řadu služeb, dotvářejících perfektní prázdninový program na sjezdovkách i mimo ně.