Zaslat požadavek/objednávku

Velmi rádi vám zajistíme ubytování na míru dle vašich přání. Sepište všechny vaše požadavky a jednoduše odešlete. My vám sestavíme nezávaznou nabídku a budeme s vámi dále komunikovat ohledně detajlů, doporučení či sdělení více informací.

Naším cílem je vaše spokojenost
Na Rakousko se zaměřujeme od roku 1998, celoročně pro naše zákazníky hledáme nové lokality, poznáváme nová zajímavá místa. Díky našim zkušenostem můžeme poradit vhodné místo a termín. Pobyt v Rakousku bude pro Vás vždy kvalitní volbou, ať už budete chtít sportovat nebo poznávat přírodní krásy nebo památky. Rakousko má mnoho nesporných výhod (vzdálenost, velkou nabídku ubytování i aktivit, cena). Naše cestovní kancelář Vám přináší širokou nabídku možností, jak si dovolenou užít se vším, co k ní patří. To vše za přijatelnou cenu pro jednotlivce, rodiny s dětmi nebo kolektiv školní či pracovní.

 
Pobyty

Nevíte, která destinace je vhodná na cyklistiku či relaxování u krásných jezer? Neváhejte se na nás při výběru obrátit. Rádi Vám také zajistíme ubytování a další služby.