UBYTOVÁNÍ ZIMA

Pro více informací klikněte na obrázek ubytování.
Nabízené ubytování rádi zajistíme i mimo uvedené termíny. Kontaktujte nás pro konkrétní kalkulaci včetně aktuálních slev.
 
Pokud nenajdete v nabídce nic vhodného nebo zajímavého, tak napište nebo zavolejte, sestavíme Vám nabídku podle Vašich přání.
 

SALCBURSKO

 
 
 
 
 
 
 

Lofer velmi pěkné rodinné středisko - lyžařská škola, školka, hospůdky, běžkařské trasy v údolí nebo v 1600 m n. m.


Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn patří k největším, nejvybavenějším a nejstylovějším lyžařským regionům Rakouska.


Spousta běžkařských terénů. Relaxace možná v Tamsweg v aquaparku s tobogánem nebo v novém saunařském světě v Mariapfarr.


Selský statek se nachází 1 km od centra městečka MARIAPFARR v místní části Stranach. Vzdálenost k lanovce na Fanninberg 7 km, Grosseck-Speireck 5 km, Aineck 10 km. Parkování u domu.


Výborné ubytování pro skupinu přátel. Samostatný dům se nachází 1 km od centra Mariapfarr. Možnost nákupu 300 m.


Apartmánový dům je na klidném místě. Vstup do saunového centra Samsunn na 3 hodiny denně ZDARMA.


Příjemné zpestření v Bad Hofgastein a Bad Gastein nabízí velmi pěkné termální lázně. V Bad Hofgasteinem s tobogány.


Lyžařšký areál se nachází uprostřed pohoří Hochkönig. Oblast s nádhernými výhledy. Svahy jsou vhodné i pro rodiny s dětmi.


Apartmánový dům se nachází na klidném místě 2,5 km od centra St. Michaelu. Vzdálenost k lanovce 1-2 km.


Pěkný apartmánový dům se nachází na dobře dostupném místě v centru městečka. Vzdálenost k lanovce a dětskému parku je 550 m.


Tradiční rakouský gasthof leží 2 km od lanovky ve Flachau. Zastávka skibusu v blízkosti. Celkem mohou lyžaři užívat 350 km sjezdových tratí. 


Apartmánový dům se nachází na pěkném místě 400 metrů od centra i od krytého bazénu v Kaprunu.


St. Martin u Lofer je klidná vesnice ležící v Salzbursku. Nachází se zde světoznámý poutní kostel Maria Kirchenthal.


Ubytování leží v srdci Národního parku Vysoké Taury. Za návštěvu určitě stojí Krimmelské vodopády, které můžete navštívit i v zimě.
ŠTÝRSKO

Velikou výhodou střediska je dobrá dopravní dostupnost a terény vhodné pro náročnější lyžaře, ale i pro rodiny s malými dětmi.

Velmi pěkný nekuřácký hotel se nachází na klidném místě. Vzdálenost k lanovkám
9 km do Hinterstoderu a 13 km na Wurzeralm.

Hotel se nachází na slunném, vyvýšeném místě s krásným výhledem na údolí Ennstalu nedaleko centra. Středisko Schladming je vzdáleno 19 km.
KORUTANYApartmánový dům se nachází cca 750 m od lanovky Kaiserburgbahn Römertherme. 
Velmi pěkný apartmán pro 8 osob.

  
Hotel se nachází v nadmořské výšce 1.400 m v srdci lyžařského areálu, pouhých pár metrů od lanovky s nádherným výhledem do údolí.


Apartmánový dům se nachází cca 15 min. pěšky od lanovky Kaiserburgbahn. Termální lázně Römerbad jsou cca 10 min pěšky od domu.


Původně lázeňské městečko se stalo jedním z největších lyžařských areálů v Korutanech. Jsou zde sjezdovky o celkové délce 103 km.

TYROLSKODům leží v blízkosti centra městečka Reith. K lanovce do Alpbachu 5 km. Parkování u domu. Dům se nachází vedle lanovky Reitherkogel.