Ubytování léto

Pro více informací klikněte na obrázek ubytování.
Nabízené ubytování rádi zajistíme i mimo uvedené termíny. Kontaktujte nás pro konkrétní kalkulaci včetně aktuálních slev.
 
Pokud nenajdete v nabídce nic vhodného nebo zajímavého, tak napište nebo zavolejte, sestavíme Vám nabídku podle Vašich přání.
 

 

SALCBURSKO

 
 
 
 
 

       

Relaxační centrum se saunou, parní lázní a infračervenou kabinou. V ubytování je zahrnuta letní karta, díky které můžete zdarma využít jízdu lanovkami, volné vstupy do bazénů a koupališť aj.

  

Prázdninový ráj pro celou rodinu s velkým zahradním hřištěm pro děti. Zdarma využívání relaxačního prostoru, finské sauny, parní lázně a infrakabin. Letní karta v ceně. 

Přírodní ráj na 200 hektarech s wellness, saunami a koupalištěm s písčitou pláží. Nabízí se zde celá řada sportovního vyžití a pohody.

Luxusní ubytování v tradičním renesančním zámku a Beauty & Spa s krytým bazénem a saunou. Baden VIP karta ZDARMA. 

Ubytování v rodinném duchu. Restaurace včetně štýrských specialit. Letní karta v ceně, díky které absolvujete spoustu atraktivit zcela zdarma.

Pobyt v malebné krajině plné památek UNESCO. výborné místo pro plavby lodí na jezeře Hallstatt nebo jízdu na kole v malebné krajině.

Příjemný rodinný hotel s levandulovou fontánou, plaveckým a vyhřívaným venkovním bazénem. Děti do 10 let zdarma. 

Dovolená v rodinné atmosféře. Soukromá pláž u jezera Wolfgangsee. 10 000m² velká zahrada. Děti do 12 let zdarma. 

Turistické centrum s moha návštěvníky a vlastní spa areál. Letní karta Zell am See v ceně. Zábava na terase s hudbou. Ubytování včetně lázní.

Unikátní místo ležící v nadmořské výšce 1400 metrů! Součástí je soukromé přírodní koupaliště. Díky letní kartě zažijete spoustu zážitků zdarma. 

Dovolená v rodinné atmosféře a výborná kuchyně s regionálními výrobky. 3x týdně využití lázní se saunou, parní lázní a infračervenou kabinou, slunná zahrada a pohodová rodinná atmosféra.

Prázdninový ráj pro rodiny s dětmi, vyhřívaný krytý i venkovní bazén, sauna, infračervená kabina, fitness.

Rodinná dovolená bez aut a okolní příroda v té nejčistší podobě. Hotel stojí v národním parku Vysoké Taury.

Ideální ubytování pro rodiny s dětmi a sportovní nadšence. Pro hosty je zde krytý bazén, vyhřívaný venkovní bazén a moderní sauny.

Oblíbený rekreační hotel se soukromou pláží exklusivně pro hotelové hosty. Ubytování s panoramatickým výhledem na jezerní oblast.

Ráj volného času a 2500 metrů velké zábavní a sportovní centrum. lezecká stěna, zábavný týdenní program, mini-golf a další.

Ubytování s krytým bazénem. Děti do 11ti let zdarma. Prostorná vstupní hala s volným internetovým koutkem, bar s krbem, restaurace. 

Příjemné sauny a vlastní bazén. Útulná sauna ve stylovém a moderním alpském prostředí, finská sauna, parní lázeň.

Rozsáhlá All Inclusive strava, vycházky s průvodcem a děti do 14 let zdarma. Pro děti herna, dětské hřiště a dětské kluby.

Ubytování v rodinné atmosféře s volnočasovým centrem plným veřejných bazénů. Volnočasové centrum s vnitřním a venkovním bazénem.

Lázeňský svět pro hotelové hosty. Péče o děti a animace od 3 let. Aktivní program a procházky s průvodcem.

Tradiční rodinný hotel se stylem a šarmem. Wellness svět s velkým krytým bazénem. Děti do 13 let zdarma.

St. Martin u Lofer je klidná vesnice ležící v Salzbursku. Nachází se zde světoznámý poutní kostel Maria Kirchenthal. Letní karta.

Apartmánový dům s krytým bazénem a saunou leží uprostřed turistického regionu Steinernes Meer - Hochkönig.

Rodinný pension se nachází na vyvýšeném klidném místě 7 km od Hinterstoderu, v blízkosti lesa s nádherným výhledem. Ubytování včetně snídaně a letní karty.

 

Privátní dům a zároveň horský statek se nachází na klidném místě 5 km od Hinterstoderu, v blízkosti lesa s nádherným výhledem. Ubytování včetně letní karty.

Rodinný pension s krásným výhledem, se nachází na vyvýšeném, klidném místě. Ubytování včetně letní karty.

Příjemný rodinný hotel se nachází na malebném klidném místě ve vesničce Vorderstoder. Uprostřed pohoří Kalkalpen. Ubytování včetně letní karty.

Velmi příjemný horský gasthof se nachází na kopci ve výšce 900 m nad Windischgarstenem s krásným výhledem na panorama hor. V blízkosti domu se nachází obora s větším stádem vysoké zvěře. Večery s domácí hudbou. Ubytování včetně letní karty. 

Příjemný menší hotel se nachází na klidném místě 4 km od Windischgarstenu v místní části Edlbach, v blízkosti lesa s nádherným výhledem. Možnost ubytování v apartmánu ve vedlejší budově. Ubytování včetně letní karty.

Apartmánový dům se nachází na pěkném místě 400 metrů od centra i od krytého bazénu v Kaprunu. V okolí je spousta cyklotras všech náročností (s velkým výběrem i těch nejlehčích).