Běh na lyžích

 
Ať bruslíte a nebo pohodlně běžkujete v klasickém stylu – při běžkování v Tyrolsku na vás čeká více než 4.000 kilometrů běžkařských drah všech stupňů obtížnosti. Tyrolští běžkařští specialisté se starají o ty nejlepší podmínky běžkařských drah a nabízí tak možnosti běžkování od prosince do dubna.  Nabídku doplňuje skvělé kvalitní ubytování, které z vaší dovolené udělá nezapomenutelný zážitek. Široká nabídka běžkařských drah a příjemné celkové podmínky zaručují nezapomenutelnou běžkařskou dovolenou v Tyrolsku.
 
Běžkařské školy a vypůjčení materiálu
Vyzkoušejte běžkování: v tyrolských běžkařských školách se naučíte tu správnou techniku od pravých expertů.V půjčovně v blízkosti tratě najdete to správné vybavení.
 
Běh na lyžích nevyžaduje žádné velké znalosti: jednoduše se postavíte na běžky a začnete klouzat. Ale aby jste tento sport dělali správně, potřebujete dobrou techniku. Mnoho běžkařských škol v Tyrolsku nabízí speciální kurzy pro začátečníky. Tam se o vás postarají kompetentní učitelé a běžkařský experti. Správný švih, nový skatingový styl, správné použití hůlek, to vše vám bude vysvětleno jasně, prakticky a srozumitelně v běžkařské škole.
 
V běžkařských školách se děti učí rádi
Zatímco jsou rodiče na trati, trénují malí běžkaři, jak se zachází s lyžemi a hůlkami. Kurzy pro děti najdete např. v Seefeldu. Podle moderních pedagogických metod se zde vyučuje běhu na lyžích; tady se děti naučí tu správnou techniku. Trenéři a pedagogové se postarají o to aby se děti nenudili a našli radost ze sportu díky originálním nácvičným parkům. Zvířecí figurky a překážkové běhy vzbudí radost z pohybu na čerstvém vzduchu v zasněžené krajině. Samozřejme i děti si mohou celou výbavu vypůjčit v půjčovně.