Zážitkové a slevové karty

Schladming-Dachstein Sommer Card

Díky této kartě máte mnoho atraktivit zdarma nebo je poskytnuta sleva na různé služby.
Karta zahrnuje:
- jízdu lanovkou (Rittisberg, Schladminger Tauern, Planai, Ledovec Dachtein, Hochwurzen, Riesneralm/Donnersbachwald, 
- mýtné silnice a dopravu (Dachstein, Ursprungalm, Reiteralm, Gössenberg, Seewigtal, Haus im Ennstal – taxi, veřejná doprava po Ramsau/Dachstein, autobusy údolím Sölktäler, autobusy Planai)
- koupaliště a jezera (krytý bazén Ramsau, aquapark Haus im Ennstal, Stainach, panorama koupaliště Gröbming, jezero Lassing, aquapark Schladming, koupaliště Öblarn, St. Martin, Mössna, jezero Aich, Putterersee, Pichl, Ramsau)
- muzea a exhibice (Zámek Großsölk, Benediktinské opatství Admont, Zámek Trautenfels, Nickel muzeum Obertal, Muzeum města Schladming, Paula Grogger muzeum Oblarn, muzeum zimních sportů v Haus im Ennstal, Australská chata – Alpinské muzeum, Muzeum dědictví Gröbming, Deanery Muzeum v Haus im Ennstal, muzeum Zeitroas v Ramsau, 
- další služby a atraktivity (dobíjení E-Bike – elektrických kol, Soutěska Wörschach, Sölk Marble práce s průvodcem, „Wild Water“ dobrodružství, výlet Tajemství vody, Lihovar Dachstein, minigolf Schladming a Dachstein, 1 lekce golfu, Pit Pat Schlossplatz a Puttererseehof,  masáž hlavy Shuatsu, prohlídky s průvodcem Přírodní park Sölktäler, výlet s průvodcem na ledovec Dachstein, jiné výlety a pěší túry s průvodcem, nordic walking, začátečnický kurz paraglidingu, laserový biatlon, lesní park pro děti v Ramsau, jízdy na oslících, koních a ponících pro děti, spousta dalších atraktivit pro rodiny s dětmi)
 
Až 50% slevy na:
- hrady, jeskyně, Národní park Gesäuse, lukostřelbu, vodní sporty, paragliding, jeep safari, tenisové kurty a golfové kurzy, solné doly, Wildlife Park, Zip Line, půjčení E-Bike – elektrického kola, downhill, motocross kurz, horské motokáry, projížďky traktorem, půjčení motorek, posilovna Schladming, Dobrodružný a lanový park Gröbming, kurzy kajaku, rafting, Via Ferrata, canyoning, golf, škola horolezení, vyhlídkové lety, bowling a spousty dalších.
 
Kartu můžete využívat v období květen - říjen od 13té hodiny až do konce vašeho pobytu.
 
Kartu obdržíte zdarma od smluvených ubytovacích partnerů. Více informací o kartě žádejte u nás nebo mrkněte na oficiální stránky ZDE >>
 
 
Sommerclou Card
Díky této all inclusiv kartě získáváte 16 skvělých nabídek na atraktivity v oblasti Ausseerland-Salzkammergut. Kartu můžete používat neomezeně a nabídky využít vícekrát. 
- Solné doly – Salzwelten Ausseerland
- jízda po vyhlídkové cestě Altaussee
- plavba lodí po jezeře Altaussee
- přírodní centrum alpské zahrady Bad Aussee
- lázně v Bad Aussee
- muzeum Bad Aussee
- vyhřívané alpské koupaliště v Bad Mitterndorf
- půjčovna lodí Salzastausee Bad Mitterndorf
- termální lázně Heilbrunn Bad Mitterndorf
- minigolf Mitterndorf
- vysokohorská silnice Tauplitzalm-Alpenstraße
- panoramatická jízda vyhlídkovým vláčkem v Tauplitzalm
- čtyř-sedačková lanovka Tauplitz
- koupaliště Tauplitz
- zámek Trautenfels
- Stift Admont, bibliotéka a muzeum
 
Platí od 29. května do 28. září 2019.
 
Ceny:
3 dny - dospělí € 30, dítě € 16
4 dny - € 37 / € 19
5 dnů - € 43,50 / € 22
6 dnů - € 48,50 / € 24,50
7 dní - € 53 / € 27
 
Kartu si můžete zakoupit v turistických infocentrech nebo u nás. Více informací o kartě žádejte u nás nebo mrkněte na oficiální stránky ZDE >>
 
 
Salzkammergut Erlebnis Card

 
Díky této kartě ušetříte min. € 30,00. S touto kartou získáte slevu až 30 % do více jak 130 oblíbených turistických míst a památek v Solné komoře. Slevy se vztahují např. na vlakové spoje, jízdy na lodích po jezerech Solné Komory, vstupy na lanovky, vstupy do muzeí, solných jeskyní a parků, na koupaliště, vstupy do krytých bazénů a mnoho dalších aktivit.
V informační brožurce najdete všechna zařízení, kde lze kartu uplatnit. Kartu si můžete zakoupit v každém turistickém informačním centru v Solné Komoře. Lze ji zakoupit také u nás.
 
Platnost od 01. května do 31. října 2019. Karta platí 21 dní od data vystavení.
 
Pro dospělého karta stojí € 4,90, děti do 14 let kartu nepotřebují.
 
Více informací o kartě žádejte u nás nebo mrkněte na oficiální stránky ZDE >>
 

Nově také zimní karta info ZDE>>