Reference

Burgenland - Neusiedlersee

Jezdíme s touto CK již pět let a nikdy jsme nebyli zklamáni a letošní dovolená u Neusiedlersee v Burgerlandu byla zážitkem nad zážitky. Veškeré služby od CK jsou na prvotřídní úrovni, laskavé jednání, co slíbí to splní a i doporučí lokality i s tipy na výlety. Jednoznačně doporučuji všem kdo hledají specialisty nejen na Rakousko. CK Šnek, děkujeme za vše a těšíme se na další rok.

Hinterglemm poděkování

Dobrý den, paní Drápelová,
tímto Vám, manželovi a celé Ck Šnek chceme opravdu poděkovat za krásný tip dovolené v Hinterglemmu, celý týden jsme si všichni moc užili, jak cyklovýlety směrem k jezeru Zell am See, výlety s koly lanovkami a po hřebenech , tak i chození po horách a koupání na koupališti v Saalbachu. Dokonce jsme si všichni, celá rodina, zahráli společně minigolf a byli jsme třeba i v rybí restauraci.
S ubytováním, polopenzí a službami v pensionu Johanneshof jsme byli nadmíru spokojení, snídaně, večeře neměly chybu.
Toto je jen nepatrný výčet naší spokojenosti, jasně, že roli sehrálo i počasí, to na dovolené hraje velikou roli.
Ještě jednou díky a tímto Vás chceme poprosit, zda by byla možnost přes CK Šnek zajet do Hinterglemmu nebo Saalbachu i v březnu na lyže. Máte nějaký výhodný a příjemný tip i na zimní dovolenou? Stačily by 4 dny lyžování.
Mějte se moc hezky a rádi s Vámi pojedeme i v budoucnu .....Ladislav, Martina a Johanka.
S přáním hezkého dne
Martina

Kaprun-Jufa

Dobrý den paní Drápelová, celý pobyt proběhl bez problémů a dle našich představ. Výborné jídlo a hotelový servis, krásná příroda........turistů více (jak jste nás upozorňovali), ale myslím, že to bylo úměrné atraktivností destinace:))
Děkuji za zprostředkování a přeji pěkné léto.

Rakousko-Lofer

Lofer a jeho nejbližší okolí nemá chybu. Obě soutěsky jsou fantastickým zážitkem, stezka bosých nohou (výborný relax), pohoda a klid v hospůdce i v poutním lesním kostele v Maria Kirchenthal, koupaliště v Loferu i Unkenu přijdou vždy vhod po celodenním putování, výjezd lanovkou jsme absolvovali i s naším pejskem, který byl max. spokojený na následné cestě kolem vodopádků a zejména tůní až na idylické horské pastviny, zahráli jsme si mini i vandrgolf, vyzkoušeli raft. Škoda jen, že týden utekl jako nic. Takže příští rok jedeme zase, ale tentokrát i s koly, protože je tam neuvěřitelné množství tras !

rakousko

doporučuji léto v Lungau - výlety na kolech, koupání na koupalištích i v říčkách, letní karta na lanovky, krásná městečka... Vše bez chyby a v našem případě i bez mráčku :-)

Rakousko

Dobrý den paní Drápelová,
rádi bychom poptali na 4 noci pobyt v Rakousku nejlépe v okolí Grazu. Budeme se vracet od moře z Chorvatska, tak bychom rádi strávili zmíněné dny v přírodě, v oblasti Grazu, kde jsme ještě nebyli. Vždy jste nám vybrala a nabídla lokalitu, kde bylo co vidět. Pokud by to bylo zase s nějakou kartou výhod na vstupném, lanovkách a apod, budeme rádi.
Závěrem chceme poděkovat za zprostředkovanou zimní dovolenou v Katschbergu, kde jsme byli spokojeni.

Lungau

Byli jsme minulý týden (do 16.3.) v Lungau a jako vždy jsme byli spokojeni s ubytováním v St.Michael. Navíc sníh byl fantastický a nebe bez kazu. Už se těšíme na příště. Díky i za vyřízení a změny skipasů na poslední chvíli.

lofer

všem rodinám s malými dětmi doporučuji lofer. Menší střeisko, ale 50 km sjezdovek je pro uhlídání dětí i tak náročné. Městečko nádherné, lyžování super, bydlení v domě s bazénem (nejen) pro naše caparty bylo po celodenním lyžování velkým zážitkem. Děkuji :-)

rakousko

Dobrý den, před týdnem jsme se vrátily z dovolené z hor z Mariapfarr a moc děkujeme za zařízení zájezdu. Paní domácí byla skvělá, ubytování naprostá paráda, lyžovačka super a počasí bez mráčku!
Děkujeme za zprostředkování,
hezkou neděli přeji,
s pozdravem Martina

saalbach

dobrý den, děkuji za tip na Saalbach Hinterglem. Vůbec jsme s kamarády netušili, jak úžasné středisko se nachází tak blízko ČR. Nádherné svahy, neuvěřitelný výběr sjezdovek. Za týden jsme to neprojeli, tak pojedeme ještě v březnu. Sluníčko, hudba na svahu, tratě-paráda. Skvěle umístěné ubytování (ubytování na konci sjezdovky, přímo u skibusu, kousek od centra zábavy v Hinterglemu). Ubytko sice malé ale na vyspání dobré. Jen škoda, že skipasy i ubytování byly mnohem dražší než naše oblíbené Lungau. Díky, Klára

Přidat nový příspěvek

Reference klientů

19.3.2015
Od: hanelka
Dobrý večer,
děkujeme za krásnou dovolenou! Ubytování perfektní a lyžování skvělé!
Zdraví Jelínkovi

Od: magdaknorkova

Vážení pracovníci z ck Rakousko-Šnek,

vyslovuji Vám tímto majlem pochvalu za poskytnutí služeb Vaší kanceláře. Již několikrát jsem s Vámi byla v rakouských Alpách. Vždy jsem velmi spokojena se všemi službami, které poskytujete svým klientům. V minulých letech, kdy jsem mohla pouze do Československých hor za turistikou, jsem netušila, jaké možnosti jsou v Alpách, se všemi výhodami, které jako kancelář nabízíte svým klientům.
Obvzláště v mém věku 70let mi vyhovuje oblast Hinterstoderu, Kde v ceně je také zahrnuta specielní karta pro klienta na jeho jméno. Tato karta mi umožňuje používat všechny lanovky v této oblasti. Dále mi umožňuje návštěvy museí, bazénu jak otevřených, tak i krytých zdarma a dále mnoho výhod, které jsem ani nemohla v časovém úseku všechny využít. To tady v naší republice nenajdu.
Proto doporučuji všem, kteří milují hory ať kontaktují tuto cestovní kancelář a zkusí výhody, které nabízejí.
S pozdravem
                                Magdalena Knorková
P.S. Moje neteře využívají lyžování v Alpách a také jsou velmi spokojené

 

Od: Ludmila Buryánková Schillerová 

Dobrý den,

děkujeme za tipy, určitě je využijeme a už se těšíme mimo jiné na posezení v hospůdce Waldhauslalm. Už jsme si to zanesli do našeho itineráře.

 A ještě bych vám ráda napsala pár tipů a poznatků z pobytu v Saukoglu.

 

Penzion má vynikající polohu uprostřed krásné přírody. Úchvatné výhledy z balkonu pokoje na nádherná panoramata Alp vás nadchnou při východu slunce, západ slunce je zase barví do růžova. 

Z výletů si určitě nenechte ujít procházku z parkoviště v Hinterstoderu - Polsterlucke s občerstvením v bavorské hospůdce. Celá trasa měří asi 4 km, krásná procházka vhodná i pro rodiny s dětmi.

Lanovkou se nechte vyvézt na Hutterer Almen, odměnou jsou krásné výhledy, cestičky k procházkám podle vašich schopností a posezení u jezírka.

Za slunečného dne určitě stojí zato zajet ke Gleikersee, úžasné koupání v alpském jezírku pod Jezerní skálou s rozlehlou relax loukou k odpočinku.

To je jen pár tipů na výlety a procházky v tomto krásném koutu Alp.

 

My jsme byli opravdu velmi spokojeni, jak ubytováním a rodinnou atmosférou penzionu, tak i vybranou lokalitou. 

Přejeme všem, aby se jim dovolená a pobyt na Saukogelu tak vydařil a líbil jako nám. 

 

S pozdravem L. Buryánková

 

 

Od: Jana Jelšíková 

Dobrý den paní Drápelová,

chci Vám poděkovat za krásnou dovolenou u Maria Alm. Hory a příroda v této oblasti jsou pohádkové, ubytování v Gasthof Unterberg bylo pěkné a jídlo výborné. Možností výletů v okolí je hodně, bylo to prostě fajn :-)

 

Děkuji a přeji pěkný den.

Jana Jelšíková

 

Od: Cerhová Renata

Dobrý den paní Drápelová.

Chtěla jsem vám poděkovat za zprostředkování dovolené v rakouském Loferu. Toto místo jsme si vybrali na vaše doporučení a byli jsme nesmírně spokojeni jak s ubytováním /velice příjemní domácí/  tak především lokalitou a tím i turistickými možnostmi. Pro odrostlejší děti bylo velice příjemné koupaliště jak se říká přes silnici, a výlety po blízkém okolí byly moc hezké. Pokud budeme chtít navštívit my nebo naši přátelé Rakousko, určitě se na vám znovu obrátíme. Váš příjemný a aktivní přístup nás velice potěšil. Ještě jednou děkujeme.  S přáním hezkého zbytku léta  Cerhová Renata

 

Od: Grossovi

Vážení manželé Drápelovi,

chceme Vám moc poděkovat za zajištění úžasné dovolené. Tak jsme 3 pobyty v létě v Alpách

zrekapitulovali a musíme Vám dát za pravdu, že Lofer byl nádherný ale Vorderstoder je jednička

a příští rok tam budeme chtít jet znovu. A hlavně, opět do penzionu Saukogel. Ubytování super

a jídlo- to nemělo nejmenší chybičku.

Opravdu jsme byli moc spokojeni, i když počasí nebylo úplně nej, přesto jsme absolvovali 3

náročné túry a vyjížďky na motorce. Zjistili jsme, že je tam tolik možností dalších výstupů do hor,

že to bude chtít tam jet možná i víckrát. Akorát nás mrzelo, že mapu, co jsme si kupovali v Brně,

tak tam nejsou značeny skoro žádné túry a v celém okolí v Rakousku byla právě mapa této oblasti

beznadějně vyprodána. Ale máme na to celý rok, abychom si túry naplánovali a možná i přes net

mapu sehnali.

Takže, ještě jednou moc děkujeme, přejeme Vám do dalších dnů hodně zdraví, pohody a zkrátka jen

vše pěkné.

Míla a Luboš Grossovi

 

Od: Grygarovi

Dobrý den paní Jindro a pane Lubomíre Drápelovi,

Děkujeme Vám za nádhernou dovolenou ale ještě více za Váš "servis", který
nás po celou dovolenou provázel.
Hodnocení:

Ubytování bylo na 1***

Lanovky - využili jsme sedačku na Katschberg (jezdí st. a pá.), ostatní jsou

v tuto dobu mimo provoz  - hodnotíme - 2

Koupání - bylo v tuto dobu nejblíž 70km (dle sdělení v "I"). Nevadilo nám
to - nehodnotíme.

Počasí jsme respektovali a program jsme přizpůsobili. Nemusíme mít jen
slunečno a teplo (což taky občas bylo) - dáváme 1*

Cesta - jeli jsme co nejrychleji domů - na Passau, pohodlně a pohodově ale
před Příbrami jsme uvízli v půl hodinové koloně (havárie) - dáváme 3.

Váš servis a vše co jste pro nás dělali - 1***** - GRATULUJEME!!!!!

Srdečně Vás zdravíme a přejeme velké množství stejně spokojených klientů.

Ještě jednou díky, s úctou

Jenda s Marcelou Grygarovi

Kryštofovo Údolí

Ps.  Rádi bychom ještě někdy využili Vašich služeb!

 

Od: Juřík

Dobrý den.

Minulý týden ve čtvrtek jsme se vrátili z pobytu v Mariapfarr (Lungau). Chci vám poděkovat za poskytnuté služby – vše zafungovalo bezchybně: ubytování bylo nad očekávání, skipasy k vyzvednutí, sjezdovky připravené, fronty minimální, počasí převážně dobré :-)

Všichni jsme byli velmi spokojeni.

Ještě jednou děkuju a přeju hezký den.

Richard Juřík

 

Od: Nezbeda

Dobrý den,

plním slib a tak Vám píšu zážitky ze svého posledního pobytu. Bydlení ve Flattachu v penzionu Maier bylo bez chyby a lyžování na ledovci Molltal mě nadchlo. Udělal jsem dobře, že jsem na Vaše doporučení změnil termín, nebylo tam moc lidí a hlavně vyšlo počasí :-)

Díky a zase se příště ozvu.

Karel Nezbeda   

 

Od: Boček

Dobrý den, pane Drápelo, zažili jsme 5 úžasných dní v Mariapfarr. Září na horách je balzám na duši. Využívali jsme výhod místní karty (lanovky i koupaliště-ale ty jsme stihli jen 2 a na krátko, abychom o nic dalšího nepřišli), navštívili jsme hrad v Mauterndorfu, ale z těch mnoha možných výletů jsme stihli jen výšlap na Katschberg a Fanningberg a údolí Goriach. Moc se nám líbil i historický střed Tamswegu a výlet parním vláčkem byl pro naše děti nezapomenutelným zážitkem. Osobně mě překvapilo, jaký byl všude klid, čisto a minimum lidí...

Musíme se tam ještě jednou vrátit i s koly, protože těch možností je spousta a vlastně jsme nic pořádně nestihli.

Zdravím z Vysočiny    Josef Boček

 

Od: Šebelová

Paní Drápelová,

ještě dodatečně bych chtěla moc poděkovat za tip a organizaci dovolené v Loferu. Vše bylo skvěle domluvené, všechny čtyři rodiny byly maximálně spokojené, ubytování,skiareál, vše bylo super.
Ještě jednou díky a těším se někdy na další spolupráci
s pozdravem Miroslava Šebelová

 

Od: Chmelíkovi

Dobrý den,

ještě jednou dík za Vaše doporučení na dovolenou u paní Fastnerové.

No a co se nám líbilo nejvíce? Vzhledem ke krásnému počasí jsme muzea vynechali a více obdivovali krásy přírody. Příjemné procházky podél modrozelené vody Steyru, rozkvetlé a vonící louky s panoramatem Alp jak v okolí statku, tak i na nenáročných vycházkách  v horách. To vše doplněné modrými jezery, osvěžení na koupalištích v Hinterstoderu, a Windischgarstenu a „kneippováním“. Všechny cesty jsou dobře značené, takže ideální dovolená pro lidi, kterým zdravotní problémy již neumožňují zdolávat horské tůry, ale chtějí si hor užít. A nakonec ubytování u Fastnerů s dobrým standardem a nadstandardní péčí paní domácí, která nám poskytla vždy cenné informace o cestách i stravování.

Jediné mínus bylo, že lanovka v Hinterstoderu zahajuje provoz až koncem června. Ale to jsme nahradili výjezdem po placené silnici, na které jsme využili kartu.

V příloze je pár fotografií z míst, která se nám líbila a foto kozí rodinky, kterou chovají domácí na mléko.

Zdraví

Chmelíkovi

 

Od: Sršeň

Dobrý den,

chtěl bych Vám moc poděkovat za zařízení skvělé dovolené. Ubytování i vše
ostatní bylo vynikající.

Příjemný zbytek dne

Vlastimil Sršeň

 

Od: Novákovi

V srpnu 2013 jsme podnikli dovolenou v Rakousku s ck šnek a byli jsme velice spokojeni.Ubytovaní jsme byli v komfortním rodinném penzionu Saukogel,kde byla výborná domácí kuchyně a možnost dalšího vyžití/výřivka přímo před domem s výhledem na vrcholky hor,sauna,možnost vyjížd´ky na koních,dětské hřiště/.Byla to po dlouhé době nádherná dovolená a až zase někam vyrazíme tak určitě  do rakouských hor s ck Snek .M. a B.Novákovi

 

Od: Jaromír Šindel

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za zajištění pobytu u Wolfgangsee. Užili jsme si s manželkou výletů na kolech, koupání v překrásném, čistém a teplém jezeře i procházek po výstavních městečkách St.Wolfgang, Strobl i ve St. Gilgenu. Nádherný zážitek máme z výjezdu vláčkem na Schaftberg odkud jsme se celé odpoledne "kochali" výhledem ze zahrádky restaurace na půl Rakouska. Děkujeme, příště jedeme ZNOVU. Jarek Šindel

 

Od: Radek Smažil

Dobrý den,chtěl bych Vám tímto poděkovat za zajištění zájezdu na ledovec Moell v Rakousku. S ubytování ve Flattachu jsme byli moc spokojeni. Navštívili jsme na Vaše doporučení i bazén se saunou v nedalekém hotelu. Vše proběhlo bez problémů. Jen počasí se nedá domluvit,takže pravděpodobně budeme muset zájezd s Vaší CK opakovat,abychom viděli, jak to vlastně na ledovci vypadá. Budeme se těšit na příští hory s Vámi.

S pozdravem Radek Smažil.