Reference

Mit freundlichen Grüssen - Mariapfarr

Ahoj, skvěle jsme si to užili. Počasí nádhera, sněhu dost a ubytování také výborné.

report z Lungau-St. Michael

Dobrý den, ráda bych vám napsala, že moc děkujeme za zprostředkování dovolené, moc jsme si to užili! Chajda byla úžasná, paní domácí moc milá, lyžovačka super a počasí vyšlo taky báječně! Takže děkujeme moc!

Lungau

Dobrý den, minulý víkend jsme přes vaši CK byli v Lungau (Mariapfarr, Haus Novak), všechno v naprostém pořádku, apartmán pěkný, paní domácí příjemná, lyžování super, sauna taky. Takže bych ráda poděkovala za zprostředkování, moc jsme si to užili. Děkuji, pěkný den.

Wagrain-hotel Erika

Dobrý den, Mockrát děkujeme za zprostředkování ubytování. Bylo bez chyby. Moc příjemný hotel i personál

SkiWelt

Děkuji šnekům za tip a přemluvení, SkiWelt neměl chybu, i přes nepřízeň počasí byla většina sjezdovek i lanovek v provozu a zejména značný počet sedaček nás přesvědčil, že příště jedeme zase sem!

PYHRN PRIEL HUTTERSBERG SRPEN 18

Dobrý den, pane Drápelo,
chtěla bych Vám za celou naši skupinu poděkovat za zprostředkování krásného zájezdu do Rakouska ! Měli jsme velké štěstí, že nám vyšlo celý týden přepychové počasí, takže jsme se každý den vykoupali kde se dalo. Začalo nám pršet až v pátek navečer, kdy už jsme měli vše splněno. Z aktivní sezonní karty jsme absolvovali snad všechno, co se dalo stihnout s ohledem na děti.. Opravdu jsme byli překvapení, kolik tam bylo málo lidí - děkujeme za doporučení termínu (18.-25.8.2018). V hotelu jsme byli dokonce sami!
Hotel Huttersberg – recepční mluvil trošku anglicky, obsluha pouze německy. Velmi příjemný personál. Menu na hotelu bylo také jen v němčině – ale zas byla sranda si odvozovat, co to bude . Vařili moc dobře, ráno bufet, večer výběr ze dvou menu. Dali nám všem pokoje s balkonem s krásným výhledem do údolí. Příjemný byl bazének s posezením u hotelu a možnost sauny. Vzhledem k naší větší hlučné skupince (8 dospělých a 8 dětí ve věku 6-14 let) nám bylo doporučeno chodit večer do ping-pongárny. U hotelu byla ještě ohrada s daňky, krávy, kočky a ježci. Wifi děti chytly na recepci .
Co jsme stihli – velmi jsme využívali sezónní kartu Pyhr-Priel.
Sobota: cesta z ČR - zastávka a túra v soutěsce Wasserlochklamm (řeka Salza).
Neděle: koupání v přírodním koupališti Edlbach hned pod hotelem. Děti byly nadšené z možnosti skákat z mola, spousta vodních atrakcí, hřiště na plážový volejbal, dobré pivo, káva, limonáda, zmrzliny.. Poté pěšky pěknou stezkou kolem říčky do Windischgarstenu. Po cestě je i pěkný park v lese. Sedačkovou lanovkou na horu zážitků Wurbauerkogel. Dolů pak letní sáňkařskou dráhou. Pro velký úspěch jsme si ještě připlatili bobovou dráhu Alpine Coaster (dcera vůbec nebrzdila, takže jsem si to užila i já). Po cestě zpátky jsme se ještě stavili na koupališti ve Windrischgarstenu, kde děti nadchlo 3 metrové skokanské prkno a malý tobogán.
Pondělí: Příjemná pěší túra k prameni říčky Pießling (cca 20 min.). Tato přírodní rarita je největším krasovým pramenem v Horním Rakousku. Tady jsme se nekoupali, to bylo strašně ledové. Koupání v jezeře Gleinkersee (to bylo za poplatek). Půjčili jsme dětem i lodičku se skluzavkou.
Úterý: Lanovky v oblasti Hinterstoder - kabinkovou a poté 6-místnou lanovkou. Parádní panoramata Mrtvého pohoří, krásné přehradní jezero (byli tam pulci a malé žabky, tak jsme se hodně zdrželi). Odpoledne mírnou procházkou k umělému jezeru Schiederweiher (perla Stodertales). Koupání v ledové říčce, zvládly to i děti. Nakonec koupání v Edlbachu, kde se nám nejvíc líbilo.Večer sauna a bazén v hotelu. Ping-pong (2 stoly) v hotelové pinpongárně, kde se dalo i sedět a nerušit ostatní v hotelu.
Středa: Lanovky v oblasti Wurzeralm: pozemní a 2místné sedačkové lanovky Frauenkar: Ženy s dětmi si daly tematickou okružní turistickou stezku „2 miliony let za 2 hodiny“. Chlapi si dali túru horskou túru na horu Schrocken (2289 m n. m.)
Čtvrtek: koupání v jezeře Elisabethsee. Zastávka u přehrady Klaus , poté parádní ukázka dravých ptáků v Brunnentalu (létali i mezi námi, mohli jsme se s nimi fotit)
Pátek: Soutěska Dr. Vogelgesang Spital am Pyhrn – příjemná procházka, po cestě zpátky už nám začalo pršet, tak jsme se ještě stavili v kryté panoramatické plovárně ve Spitalu pod Pyhrnem (příjemná teplá voda).
Byla to krásná aktivní dovolená. Pro rodiny s dětmi super. Děkujeme!

Rakousko - Wolfgangsee

Vážená paní Drápelová, chtěla bych Vám moc poděkovat za opět nádhernou dovolenou. Včera jsme se vrátili od jezera Wolfgangsee a přes to, že nám letos zcela nevyšlo počasí, nebrali jsme kola, neprošli jsme vše, co jsme projít chtěli, i tak jsme si užili dokonalých pár dní na dokonalých místech. Jezero je neskutečně překrásné, tyrkysová barva mi brala dech, koupání bylo prostě božské. Během deště jsme se schovali v Bad Ischlu v solných termálech, kde jsme si to taky krásně užili, a stihli jsme vyjet zubačkou i na Schafberg i lanovkou na Zwölferhorn. Vyhlídka ze Schafbergu byla nepřekonatelná. Zažili jsme i dobrodružnou jízdu zubačkou, kdy se v té poslední vrchní pasáži asi urvala nějaká hadice, obrovsk&amp ;aacut e ; r&aac ute;na, oba vagonky naplněné kouřem a popelem, scouvání o něco níž a další pokus... byly to nervy, ale vše dobře dopadlo a odměna nahoře opravdu byla sladká. No prostě 4 dny bylo málo, uteklo to a moc moc moc Vám děkujeme, měli jsme se jako v ráji. Ubytování bylo příjemné, čisté, fajn. A pokud mohu soudit, podle toho, jak jsme pěšky jezero obešli, jste nás ubytovali právě na tom nejkrásnějším místě :o) Děkujeme z celého srdce!
Nechali jsme si od Vás poradit a zajistit dovolenou již několik let a několikrát za rok po sobě a vždy jsme byli naprosto spokojeni. Umíte ušít dovolenou na míru pro ty, kteří milují přírodu, klid, vodu, hory, louky a všechno to neskutečně přírodně krásné. A proto jsme a budeme spokojenými klienty a budeme se těšit zase na příště. Děkujeme moc!!!!! Už abychom byli zase v alpách :)

20 let se Šnekem

Se Šnekem jezdím na hory do Rakouska už dvacet let. Z hor se stala tradice a každý rok jedu do Lungau znovu a rád. Máme příjemnou paní domácí, společenskou a spolehlivou delegátku, pohodlné ubytování a hlavně přátelský přístup CK!
Díky a příští rok znovu! :)

Fieberbrunn (Saalbach Hinterglemm), hotel Fontana

Dobrý den, chtěl bych vám poděkovat za zprostředkováni lyžování v rakouských alpách. Hotel, středisko a termín jsem nechal na vašem doporučení a se vším jsme byly víc než nadšení. Příští rok se opět na vaši cestovní kancelář 100% obrátím znova. Děkuji a přeji pěkný den David

Lungau frau Pichler

Milý Šneku, moc děkuji za zajištění pobytu u paní Pichlerové. Vše bylo jak jste říkali. Ubytování perfektní, krásné, prostorné a čisté pokoje, nadstandardní vybavení a velmi milá paní domácí. ... a to mléko od jejich kraviček, mňam. A počasí, jedna radost, sluníčko a ideální sníh. To jste určitě zajistili taky Vy. Už se těšíme na příští rok. a hlavně s Vámi pojedeme v létě, protože tam bude také krásně. Děkuji moc a doporučuji všem ostatním.

Přidat nový příspěvek

Reference klientů

19.3.2015
Od: hanelka
Dobrý večer,
děkujeme za krásnou dovolenou! Ubytování perfektní a lyžování skvělé!
Zdraví Jelínkovi

Od: magdaknorkova

Vážení pracovníci z ck Rakousko-Šnek,

vyslovuji Vám tímto majlem pochvalu za poskytnutí služeb Vaší kanceláře. Již několikrát jsem s Vámi byla v rakouských Alpách. Vždy jsem velmi spokojena se všemi službami, které poskytujete svým klientům. V minulých letech, kdy jsem mohla pouze do Československých hor za turistikou, jsem netušila, jaké možnosti jsou v Alpách, se všemi výhodami, které jako kancelář nabízíte svým klientům.
Obvzláště v mém věku 70let mi vyhovuje oblast Hinterstoderu, Kde v ceně je také zahrnuta specielní karta pro klienta na jeho jméno. Tato karta mi umožňuje používat všechny lanovky v této oblasti. Dále mi umožňuje návštěvy museí, bazénu jak otevřených, tak i krytých zdarma a dále mnoho výhod, které jsem ani nemohla v časovém úseku všechny využít. To tady v naší republice nenajdu.
Proto doporučuji všem, kteří milují hory ať kontaktují tuto cestovní kancelář a zkusí výhody, které nabízejí.
S pozdravem
                                Magdalena Knorková
P.S. Moje neteře využívají lyžování v Alpách a také jsou velmi spokojené

 

Od: Ludmila Buryánková Schillerová 

Dobrý den,

děkujeme za tipy, určitě je využijeme a už se těšíme mimo jiné na posezení v hospůdce Waldhauslalm. Už jsme si to zanesli do našeho itineráře.

 A ještě bych vám ráda napsala pár tipů a poznatků z pobytu v Saukoglu.

 

Penzion má vynikající polohu uprostřed krásné přírody. Úchvatné výhledy z balkonu pokoje na nádherná panoramata Alp vás nadchnou při východu slunce, západ slunce je zase barví do růžova. 

Z výletů si určitě nenechte ujít procházku z parkoviště v Hinterstoderu - Polsterlucke s občerstvením v bavorské hospůdce. Celá trasa měří asi 4 km, krásná procházka vhodná i pro rodiny s dětmi.

Lanovkou se nechte vyvézt na Hutterer Almen, odměnou jsou krásné výhledy, cestičky k procházkám podle vašich schopností a posezení u jezírka.

Za slunečného dne určitě stojí zato zajet ke Gleikersee, úžasné koupání v alpském jezírku pod Jezerní skálou s rozlehlou relax loukou k odpočinku.

To je jen pár tipů na výlety a procházky v tomto krásném koutu Alp.

 

My jsme byli opravdu velmi spokojeni, jak ubytováním a rodinnou atmosférou penzionu, tak i vybranou lokalitou. 

Přejeme všem, aby se jim dovolená a pobyt na Saukogelu tak vydařil a líbil jako nám. 

 

S pozdravem L. Buryánková

 

 

Od: Jana Jelšíková 

Dobrý den paní Drápelová,

chci Vám poděkovat za krásnou dovolenou u Maria Alm. Hory a příroda v této oblasti jsou pohádkové, ubytování v Gasthof Unterberg bylo pěkné a jídlo výborné. Možností výletů v okolí je hodně, bylo to prostě fajn :-)

 

Děkuji a přeji pěkný den.

Jana Jelšíková

 

Od: Cerhová Renata

Dobrý den paní Drápelová.

Chtěla jsem vám poděkovat za zprostředkování dovolené v rakouském Loferu. Toto místo jsme si vybrali na vaše doporučení a byli jsme nesmírně spokojeni jak s ubytováním /velice příjemní domácí/  tak především lokalitou a tím i turistickými možnostmi. Pro odrostlejší děti bylo velice příjemné koupaliště jak se říká přes silnici, a výlety po blízkém okolí byly moc hezké. Pokud budeme chtít navštívit my nebo naši přátelé Rakousko, určitě se na vám znovu obrátíme. Váš příjemný a aktivní přístup nás velice potěšil. Ještě jednou děkujeme.  S přáním hezkého zbytku léta  Cerhová Renata

 

Od: Grossovi

Vážení manželé Drápelovi,

chceme Vám moc poděkovat za zajištění úžasné dovolené. Tak jsme 3 pobyty v létě v Alpách

zrekapitulovali a musíme Vám dát za pravdu, že Lofer byl nádherný ale Vorderstoder je jednička

a příští rok tam budeme chtít jet znovu. A hlavně, opět do penzionu Saukogel. Ubytování super

a jídlo- to nemělo nejmenší chybičku.

Opravdu jsme byli moc spokojeni, i když počasí nebylo úplně nej, přesto jsme absolvovali 3

náročné túry a vyjížďky na motorce. Zjistili jsme, že je tam tolik možností dalších výstupů do hor,

že to bude chtít tam jet možná i víckrát. Akorát nás mrzelo, že mapu, co jsme si kupovali v Brně,

tak tam nejsou značeny skoro žádné túry a v celém okolí v Rakousku byla právě mapa této oblasti

beznadějně vyprodána. Ale máme na to celý rok, abychom si túry naplánovali a možná i přes net

mapu sehnali.

Takže, ještě jednou moc děkujeme, přejeme Vám do dalších dnů hodně zdraví, pohody a zkrátka jen

vše pěkné.

Míla a Luboš Grossovi

 

Od: Grygarovi

Dobrý den paní Jindro a pane Lubomíre Drápelovi,

Děkujeme Vám za nádhernou dovolenou ale ještě více za Váš "servis", který
nás po celou dovolenou provázel.
Hodnocení:

Ubytování bylo na 1***

Lanovky - využili jsme sedačku na Katschberg (jezdí st. a pá.), ostatní jsou

v tuto dobu mimo provoz  - hodnotíme - 2

Koupání - bylo v tuto dobu nejblíž 70km (dle sdělení v "I"). Nevadilo nám
to - nehodnotíme.

Počasí jsme respektovali a program jsme přizpůsobili. Nemusíme mít jen
slunečno a teplo (což taky občas bylo) - dáváme 1*

Cesta - jeli jsme co nejrychleji domů - na Passau, pohodlně a pohodově ale
před Příbrami jsme uvízli v půl hodinové koloně (havárie) - dáváme 3.

Váš servis a vše co jste pro nás dělali - 1***** - GRATULUJEME!!!!!

Srdečně Vás zdravíme a přejeme velké množství stejně spokojených klientů.

Ještě jednou díky, s úctou

Jenda s Marcelou Grygarovi

Kryštofovo Údolí

Ps.  Rádi bychom ještě někdy využili Vašich služeb!

 

Od: Juřík

Dobrý den.

Minulý týden ve čtvrtek jsme se vrátili z pobytu v Mariapfarr (Lungau). Chci vám poděkovat za poskytnuté služby – vše zafungovalo bezchybně: ubytování bylo nad očekávání, skipasy k vyzvednutí, sjezdovky připravené, fronty minimální, počasí převážně dobré :-)

Všichni jsme byli velmi spokojeni.

Ještě jednou děkuju a přeju hezký den.

Richard Juřík

 

Od: Nezbeda

Dobrý den,

plním slib a tak Vám píšu zážitky ze svého posledního pobytu. Bydlení ve Flattachu v penzionu Maier bylo bez chyby a lyžování na ledovci Molltal mě nadchlo. Udělal jsem dobře, že jsem na Vaše doporučení změnil termín, nebylo tam moc lidí a hlavně vyšlo počasí :-)

Díky a zase se příště ozvu.

Karel Nezbeda   

 

Od: Boček

Dobrý den, pane Drápelo, zažili jsme 5 úžasných dní v Mariapfarr. Září na horách je balzám na duši. Využívali jsme výhod místní karty (lanovky i koupaliště-ale ty jsme stihli jen 2 a na krátko, abychom o nic dalšího nepřišli), navštívili jsme hrad v Mauterndorfu, ale z těch mnoha možných výletů jsme stihli jen výšlap na Katschberg a Fanningberg a údolí Goriach. Moc se nám líbil i historický střed Tamswegu a výlet parním vláčkem byl pro naše děti nezapomenutelným zážitkem. Osobně mě překvapilo, jaký byl všude klid, čisto a minimum lidí...

Musíme se tam ještě jednou vrátit i s koly, protože těch možností je spousta a vlastně jsme nic pořádně nestihli.

Zdravím z Vysočiny    Josef Boček

 

Od: Šebelová

Paní Drápelová,

ještě dodatečně bych chtěla moc poděkovat za tip a organizaci dovolené v Loferu. Vše bylo skvěle domluvené, všechny čtyři rodiny byly maximálně spokojené, ubytování,skiareál, vše bylo super.
Ještě jednou díky a těším se někdy na další spolupráci
s pozdravem Miroslava Šebelová

 

Od: Chmelíkovi

Dobrý den,

ještě jednou dík za Vaše doporučení na dovolenou u paní Fastnerové.

No a co se nám líbilo nejvíce? Vzhledem ke krásnému počasí jsme muzea vynechali a více obdivovali krásy přírody. Příjemné procházky podél modrozelené vody Steyru, rozkvetlé a vonící louky s panoramatem Alp jak v okolí statku, tak i na nenáročných vycházkách  v horách. To vše doplněné modrými jezery, osvěžení na koupalištích v Hinterstoderu, a Windischgarstenu a „kneippováním“. Všechny cesty jsou dobře značené, takže ideální dovolená pro lidi, kterým zdravotní problémy již neumožňují zdolávat horské tůry, ale chtějí si hor užít. A nakonec ubytování u Fastnerů s dobrým standardem a nadstandardní péčí paní domácí, která nám poskytla vždy cenné informace o cestách i stravování.

Jediné mínus bylo, že lanovka v Hinterstoderu zahajuje provoz až koncem června. Ale to jsme nahradili výjezdem po placené silnici, na které jsme využili kartu.

V příloze je pár fotografií z míst, která se nám líbila a foto kozí rodinky, kterou chovají domácí na mléko.

Zdraví

Chmelíkovi

 

Od: Sršeň

Dobrý den,

chtěl bych Vám moc poděkovat za zařízení skvělé dovolené. Ubytování i vše
ostatní bylo vynikající.

Příjemný zbytek dne

Vlastimil Sršeň

 

Od: Novákovi

V srpnu 2013 jsme podnikli dovolenou v Rakousku s ck šnek a byli jsme velice spokojeni.Ubytovaní jsme byli v komfortním rodinném penzionu Saukogel,kde byla výborná domácí kuchyně a možnost dalšího vyžití/výřivka přímo před domem s výhledem na vrcholky hor,sauna,možnost vyjížd´ky na koních,dětské hřiště/.Byla to po dlouhé době nádherná dovolená a až zase někam vyrazíme tak určitě  do rakouských hor s ck Snek .M. a B.Novákovi

 

Od: Jaromír Šindel

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za zajištění pobytu u Wolfgangsee. Užili jsme si s manželkou výletů na kolech, koupání v překrásném, čistém a teplém jezeře i procházek po výstavních městečkách St.Wolfgang, Strobl i ve St. Gilgenu. Nádherný zážitek máme z výjezdu vláčkem na Schaftberg odkud jsme se celé odpoledne "kochali" výhledem ze zahrádky restaurace na půl Rakouska. Děkujeme, příště jedeme ZNOVU. Jarek Šindel

 

Od: Radek Smažil

Dobrý den,chtěl bych Vám tímto poděkovat za zajištění zájezdu na ledovec Moell v Rakousku. S ubytování ve Flattachu jsme byli moc spokojeni. Navštívili jsme na Vaše doporučení i bazén se saunou v nedalekém hotelu. Vše proběhlo bez problémů. Jen počasí se nedá domluvit,takže pravděpodobně budeme muset zájezd s Vaší CK opakovat,abychom viděli, jak to vlastně na ledovci vypadá. Budeme se těšit na příští hory s Vámi.

S pozdravem Radek Smažil.