Reference

Lungau

Dobrý den, moc děkujeme za super tip na lokalitu. Úplně jsme byli nadšení. Bez lidí a úžasné prostředí na kolo a túry. Skvělá dovolená

Poděkování, Schladming a okolí

Chtěla jsem Vám zpětně poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme v Rakousku zažili. Všichni jsme byli unešení a nadšení, počasí vyšlo na jedničku s hvězdičkou. Užili jsme si to moc, ať už pobyt v hotelu nebo krásná panoramata v Alpách, která byla díky počasí opravdu nádherná a nezapomenutelná. Akorát nás mrzí, že jsme nestihli navštívit vše, ale to se za ten týden opravdu nedá :-)
Teď ve stručnosti o místech, která jsme navštívili:
V neděli Gröbming, to bylo jediný den, kdy pršelo, ale vyjeli jsme si nahoru po panorama strasse a šli se podívat k Friedenskircherl.
V pondělí jsme byli Planai, ráj pro děti, byly opravdu nadšené, hlavně z kuličkových drah..ty byly super.
V úterý Ritteralm, výlety po jezírkách, také nádhera, akorát u Spiegelsee nám koza snědla svačinu :-)
Zlatý hřeb dovolené byla středa a výlet na Dachstein. Opravdu nádherné počasí bez mraků..fakt krása.
Čtvrtek jsme měli tak trochu odpočinkový, jeli jsme na Rittisberg, bylo tam krásně, ale strašné vedro..tak jsme pak skončili dole v jezírku, na zpáteční cestu jsme se stavili v Ramsau podívat na skokanské můstky – trénovali tam skokani, takže super zážitek.
No a v pátek jsme si říkali, že by byla škoda nevyužít ještě nějakou lanovku, tak jsme využili tu nejblíž k nám – Hauser Kaibling a taky nádhera..a ráj pro Paragliding, ze všech výletů tady bylo nejmíň lidí, ale možná to bylo tím, že hlavní lanovka byla zavřená a jezdila jen osmimístná kabina přímo z Hausu, která už něco pamatovala :-) Jinak nahoře opravdu nádherné hřiště pro děti a spoustu možností pro výletování, kdyby bylo více času, určitě by stálo za to prozkoumat jej více, ale už jme museli domů..
Takže úžasná dovolená, i hotel byl super, děti tam měli lanovku a bazén s protiproudem se nám taky moc líbil. Jediné, co nás tam obtěžovalo byly mouchy, protože všude kolem se pásly krávy :-), ale s tím se v přírodě musí počítat :-) Jinak lidí v hotelu bylo úplné minimum, občas nám přišlo, že jsme tam snad úplně sami. Jídlo dobré, domácí, večeře o 4 chodech byla až moc, snídaně taky bohatá.. Celý týden byl navíc v Gröbmingu sraz historických automobilů, které jsme potkávali na každém rohu, včetně našeho hotelu.
Takže ještě jednou velké díky, byla to skvělá dovolená, troufám si říct, že nejlepší, na které jsme kdy byli :-) a určitě jsme v Rakousku nebyli naposled.
Mějte se hezky
Přeji pěkný zbytek prázdnin

Lofer - dovolená jak má být

Letní dovolená v Rakousku se nám opět vyvedla, vyšlo nám počasí a díky doporučení šneků jsme viděli mnoho krásného v Loferu a jeho nejbližším okolí. Uchvátili nás zelené louky vysoko v horách, obdivovali jsme krávy horolezkyně, užili jsme si obou nádherných soutěsek, cyklotras v okolí, koupání v řece, horských potocích, ale i na koupalištích. Zdejší letní karta není sice moc obsáhlá, ale díky tomu jsme měli více času na horské tůry, park bosých nohou, kola, vandrgolf...

Mauterndorf v Lungau-hotel Kernwirt

Dobrý den pane Drápelo, díky za dovolenou v Rakousku. Vše bylo ok, paní domácí si klienta hledí, počasí super, kopce ideální pro rodinné lyžování s dítětem

Hinterstoder+Wurzeralm

Dobrý den. Chtěl bych poděkovat za pěknou dovolenou. Ubytování skvělý a lyžování taky. Děkuji Karel

Alpbach

děkuji za tip na lyžování v Alpbachu. Městečko je krásné, atmosféra zejména večer nenapodopitelná, lyžování bez chyby. Díky za doporučení abych na začátku března neztrácel čas lyžováním na ledovci.

Lofer

velký dík za doporučení Loferu. Pro rodinu s malými dětmi opravdu ideální, dostatečný výběr kvalitních sjezdovek, 2 kabiny, 3 sedačky, nikdo se nikde nikomu neztratí. A přitom ubytko a skipasy za ceny naprosto srovnatelné s ČR. Děti nadchl bazén v domě tak, že nás museli 2x vyhánět :-) Dycky Lofr!

Oberlungau

Děkuji! Skipasy jsme dostaly bez potíží. JN


hinterstoder

lyžování v Hintertosder nemělo chybu, úterý až čtvrtek bylo bez mráčku a zatáhlo se až při odjezdu. Děkejem i za skipasy, děti za 3 E na den je paráda!

Saalbach Hinterglemm Leogang

Díky za pěkné ubytování, počasí vyšlo, tak co si přát víc. Nadchlo nás lyžování v Leogangu (DOKONALÁ SJEZDOVKA BEZ LIDÍ) a na konci Hinterglemm - ÚŽASNÉ ČERVENÉ A ČERNÁ SJEZDOVKA

Přidat nový příspěvek

Reference klientů

19.3.2015
Od: hanelka
Dobrý večer,
děkujeme za krásnou dovolenou! Ubytování perfektní a lyžování skvělé!
Zdraví Jelínkovi

Od: magdaknorkova

Vážení pracovníci z ck Rakousko-Šnek,

vyslovuji Vám tímto majlem pochvalu za poskytnutí služeb Vaší kanceláře. Již několikrát jsem s Vámi byla v rakouských Alpách. Vždy jsem velmi spokojena se všemi službami, které poskytujete svým klientům. V minulých letech, kdy jsem mohla pouze do Československých hor za turistikou, jsem netušila, jaké možnosti jsou v Alpách, se všemi výhodami, které jako kancelář nabízíte svým klientům.
Obvzláště v mém věku 70let mi vyhovuje oblast Hinterstoderu, Kde v ceně je také zahrnuta specielní karta pro klienta na jeho jméno. Tato karta mi umožňuje používat všechny lanovky v této oblasti. Dále mi umožňuje návštěvy museí, bazénu jak otevřených, tak i krytých zdarma a dále mnoho výhod, které jsem ani nemohla v časovém úseku všechny využít. To tady v naší republice nenajdu.
Proto doporučuji všem, kteří milují hory ať kontaktují tuto cestovní kancelář a zkusí výhody, které nabízejí.
S pozdravem
                                Magdalena Knorková
P.S. Moje neteře využívají lyžování v Alpách a také jsou velmi spokojené

 

Od: Ludmila Buryánková Schillerová 

Dobrý den,

děkujeme za tipy, určitě je využijeme a už se těšíme mimo jiné na posezení v hospůdce Waldhauslalm. Už jsme si to zanesli do našeho itineráře.

 A ještě bych vám ráda napsala pár tipů a poznatků z pobytu v Saukoglu.

 

Penzion má vynikající polohu uprostřed krásné přírody. Úchvatné výhledy z balkonu pokoje na nádherná panoramata Alp vás nadchnou při východu slunce, západ slunce je zase barví do růžova. 

Z výletů si určitě nenechte ujít procházku z parkoviště v Hinterstoderu - Polsterlucke s občerstvením v bavorské hospůdce. Celá trasa měří asi 4 km, krásná procházka vhodná i pro rodiny s dětmi.

Lanovkou se nechte vyvézt na Hutterer Almen, odměnou jsou krásné výhledy, cestičky k procházkám podle vašich schopností a posezení u jezírka.

Za slunečného dne určitě stojí zato zajet ke Gleikersee, úžasné koupání v alpském jezírku pod Jezerní skálou s rozlehlou relax loukou k odpočinku.

To je jen pár tipů na výlety a procházky v tomto krásném koutu Alp.

 

My jsme byli opravdu velmi spokojeni, jak ubytováním a rodinnou atmosférou penzionu, tak i vybranou lokalitou. 

Přejeme všem, aby se jim dovolená a pobyt na Saukogelu tak vydařil a líbil jako nám. 

 

S pozdravem L. Buryánková

 

 

Od: Jana Jelšíková 

Dobrý den paní Drápelová,

chci Vám poděkovat za krásnou dovolenou u Maria Alm. Hory a příroda v této oblasti jsou pohádkové, ubytování v Gasthof Unterberg bylo pěkné a jídlo výborné. Možností výletů v okolí je hodně, bylo to prostě fajn :-)

 

Děkuji a přeji pěkný den.

Jana Jelšíková

 

Od: Cerhová Renata

Dobrý den paní Drápelová.

Chtěla jsem vám poděkovat za zprostředkování dovolené v rakouském Loferu. Toto místo jsme si vybrali na vaše doporučení a byli jsme nesmírně spokojeni jak s ubytováním /velice příjemní domácí/  tak především lokalitou a tím i turistickými možnostmi. Pro odrostlejší děti bylo velice příjemné koupaliště jak se říká přes silnici, a výlety po blízkém okolí byly moc hezké. Pokud budeme chtít navštívit my nebo naši přátelé Rakousko, určitě se na vám znovu obrátíme. Váš příjemný a aktivní přístup nás velice potěšil. Ještě jednou děkujeme.  S přáním hezkého zbytku léta  Cerhová Renata

 

Od: Grossovi

Vážení manželé Drápelovi,

chceme Vám moc poděkovat za zajištění úžasné dovolené. Tak jsme 3 pobyty v létě v Alpách

zrekapitulovali a musíme Vám dát za pravdu, že Lofer byl nádherný ale Vorderstoder je jednička

a příští rok tam budeme chtít jet znovu. A hlavně, opět do penzionu Saukogel. Ubytování super

a jídlo- to nemělo nejmenší chybičku.

Opravdu jsme byli moc spokojeni, i když počasí nebylo úplně nej, přesto jsme absolvovali 3

náročné túry a vyjížďky na motorce. Zjistili jsme, že je tam tolik možností dalších výstupů do hor,

že to bude chtít tam jet možná i víckrát. Akorát nás mrzelo, že mapu, co jsme si kupovali v Brně,

tak tam nejsou značeny skoro žádné túry a v celém okolí v Rakousku byla právě mapa této oblasti

beznadějně vyprodána. Ale máme na to celý rok, abychom si túry naplánovali a možná i přes net

mapu sehnali.

Takže, ještě jednou moc děkujeme, přejeme Vám do dalších dnů hodně zdraví, pohody a zkrátka jen

vše pěkné.

Míla a Luboš Grossovi

 

Od: Grygarovi

Dobrý den paní Jindro a pane Lubomíre Drápelovi,

Děkujeme Vám za nádhernou dovolenou ale ještě více za Váš "servis", který
nás po celou dovolenou provázel.
Hodnocení:

Ubytování bylo na 1***

Lanovky - využili jsme sedačku na Katschberg (jezdí st. a pá.), ostatní jsou

v tuto dobu mimo provoz  - hodnotíme - 2

Koupání - bylo v tuto dobu nejblíž 70km (dle sdělení v "I"). Nevadilo nám
to - nehodnotíme.

Počasí jsme respektovali a program jsme přizpůsobili. Nemusíme mít jen
slunečno a teplo (což taky občas bylo) - dáváme 1*

Cesta - jeli jsme co nejrychleji domů - na Passau, pohodlně a pohodově ale
před Příbrami jsme uvízli v půl hodinové koloně (havárie) - dáváme 3.

Váš servis a vše co jste pro nás dělali - 1***** - GRATULUJEME!!!!!

Srdečně Vás zdravíme a přejeme velké množství stejně spokojených klientů.

Ještě jednou díky, s úctou

Jenda s Marcelou Grygarovi

Kryštofovo Údolí

Ps.  Rádi bychom ještě někdy využili Vašich služeb!

 

Od: Juřík

Dobrý den.

Minulý týden ve čtvrtek jsme se vrátili z pobytu v Mariapfarr (Lungau). Chci vám poděkovat za poskytnuté služby – vše zafungovalo bezchybně: ubytování bylo nad očekávání, skipasy k vyzvednutí, sjezdovky připravené, fronty minimální, počasí převážně dobré :-)

Všichni jsme byli velmi spokojeni.

Ještě jednou děkuju a přeju hezký den.

Richard Juřík

 

Od: Nezbeda

Dobrý den,

plním slib a tak Vám píšu zážitky ze svého posledního pobytu. Bydlení ve Flattachu v penzionu Maier bylo bez chyby a lyžování na ledovci Molltal mě nadchlo. Udělal jsem dobře, že jsem na Vaše doporučení změnil termín, nebylo tam moc lidí a hlavně vyšlo počasí :-)

Díky a zase se příště ozvu.

Karel Nezbeda   

 

Od: Boček

Dobrý den, pane Drápelo, zažili jsme 5 úžasných dní v Mariapfarr. Září na horách je balzám na duši. Využívali jsme výhod místní karty (lanovky i koupaliště-ale ty jsme stihli jen 2 a na krátko, abychom o nic dalšího nepřišli), navštívili jsme hrad v Mauterndorfu, ale z těch mnoha možných výletů jsme stihli jen výšlap na Katschberg a Fanningberg a údolí Goriach. Moc se nám líbil i historický střed Tamswegu a výlet parním vláčkem byl pro naše děti nezapomenutelným zážitkem. Osobně mě překvapilo, jaký byl všude klid, čisto a minimum lidí...

Musíme se tam ještě jednou vrátit i s koly, protože těch možností je spousta a vlastně jsme nic pořádně nestihli.

Zdravím z Vysočiny    Josef Boček

 

Od: Šebelová

Paní Drápelová,

ještě dodatečně bych chtěla moc poděkovat za tip a organizaci dovolené v Loferu. Vše bylo skvěle domluvené, všechny čtyři rodiny byly maximálně spokojené, ubytování,skiareál, vše bylo super.
Ještě jednou díky a těším se někdy na další spolupráci
s pozdravem Miroslava Šebelová

 

Od: Chmelíkovi

Dobrý den,

ještě jednou dík za Vaše doporučení na dovolenou u paní Fastnerové.

No a co se nám líbilo nejvíce? Vzhledem ke krásnému počasí jsme muzea vynechali a více obdivovali krásy přírody. Příjemné procházky podél modrozelené vody Steyru, rozkvetlé a vonící louky s panoramatem Alp jak v okolí statku, tak i na nenáročných vycházkách  v horách. To vše doplněné modrými jezery, osvěžení na koupalištích v Hinterstoderu, a Windischgarstenu a „kneippováním“. Všechny cesty jsou dobře značené, takže ideální dovolená pro lidi, kterým zdravotní problémy již neumožňují zdolávat horské tůry, ale chtějí si hor užít. A nakonec ubytování u Fastnerů s dobrým standardem a nadstandardní péčí paní domácí, která nám poskytla vždy cenné informace o cestách i stravování.

Jediné mínus bylo, že lanovka v Hinterstoderu zahajuje provoz až koncem června. Ale to jsme nahradili výjezdem po placené silnici, na které jsme využili kartu.

V příloze je pár fotografií z míst, která se nám líbila a foto kozí rodinky, kterou chovají domácí na mléko.

Zdraví

Chmelíkovi

 

Od: Sršeň

Dobrý den,

chtěl bych Vám moc poděkovat za zařízení skvělé dovolené. Ubytování i vše
ostatní bylo vynikající.

Příjemný zbytek dne

Vlastimil Sršeň

 

Od: Novákovi

V srpnu 2013 jsme podnikli dovolenou v Rakousku s ck šnek a byli jsme velice spokojeni.Ubytovaní jsme byli v komfortním rodinném penzionu Saukogel,kde byla výborná domácí kuchyně a možnost dalšího vyžití/výřivka přímo před domem s výhledem na vrcholky hor,sauna,možnost vyjížd´ky na koních,dětské hřiště/.Byla to po dlouhé době nádherná dovolená a až zase někam vyrazíme tak určitě  do rakouských hor s ck Snek .M. a B.Novákovi

 

Od: Jaromír Šindel

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za zajištění pobytu u Wolfgangsee. Užili jsme si s manželkou výletů na kolech, koupání v překrásném, čistém a teplém jezeře i procházek po výstavních městečkách St.Wolfgang, Strobl i ve St. Gilgenu. Nádherný zážitek máme z výjezdu vláčkem na Schaftberg odkud jsme se celé odpoledne "kochali" výhledem ze zahrádky restaurace na půl Rakouska. Děkujeme, příště jedeme ZNOVU. Jarek Šindel

 

Od: Radek Smažil

Dobrý den,chtěl bych Vám tímto poděkovat za zajištění zájezdu na ledovec Moell v Rakousku. S ubytování ve Flattachu jsme byli moc spokojeni. Navštívili jsme na Vaše doporučení i bazén se saunou v nedalekém hotelu. Vše proběhlo bez problémů. Jen počasí se nedá domluvit,takže pravděpodobně budeme muset zájezd s Vaší CK opakovat,abychom viděli, jak to vlastně na ledovci vypadá. Budeme se těšit na příští hory s Vámi.

S pozdravem Radek Smažil.