Saalbach Hinterglemm


 
Užijte si hory a pokochejte se přírodou

Údolí her Saalbach Hinterglemm

Velké jeviště pro aktivní cyklisty a pěší turisty, kochající se milovníky přírody a rodiny - léto v Údolí her Saalbach Hinterglemm nabízí vhodnou nabídku pro každé přání na dovolené.

Horským světem údolí Glemmtal doprovází turisty na každém kroku nedostižné panorama od Vysokých Taurn až po masív Leoganger Steinberge. Tam, kde jsou v chladném ročním období doma fanoušci lyžování a snowboardingu, čeká v létě na milovníky procházek a na alpské horské nadšence 400 km značených turistických cest.

Velké i malé, kteří šetří silami, dovezou blíže k obloze - přímo k výchozímu bodu četných vyznačených turistických cest čtyři lanové dráhy. Hosty se sportovními ambicemi láká do údolí Glemmtal dvanáct značených běžeckých tras a tras pro Nordic Walking o celkové délce 71,4 kilometrů, které jsou vyznačeny v mapách vydaných speciálně pro tento účel.

Díky více než 180 kilometrů cest pro horská kola, úžasným singletrail a Adidas Freeride je Údolí her Saalbach Hinterglemm jedním z největších zábavních center pro cyklisty v Evropě. Ať už lehké, krátké túry nebo těžké maratónské trasy, náročné singletrail nebo dech beroucí sjezdy z kopců - vhodnou trasu zde vždy najdou začátečníci, pokročilí i profesionálové.

Při koupi jednotlivých jízd je součástí ceny i doprava kola.

Zhruba 30 obhospodařovaných salaší se nestará pouze o kulinářské zážitky na horské túře, při akci Léto na salaši v oblasti Saalbach Hinterglemmer čekají i s tradičními pochoutkami: místní soubory lidové hudby zdařile vyhrávají a hospodští kouzlí na stole chutné pinzgauerské speciality.

Letní nabídku v Údolí her doplňuje perfektně více než 100 akcí. Z velkých akcí, jako jsou Harley Davidson Biker Mania a Světové hry v jízdě na horském kole (World Games of Mountainbiking), najdete v kalendáři akcí celou řadu svátků, koncertů a trhů, vždy s cílem umožnit společnou oslavu hostů a místních usedlíků.