Věnujte dárkový poukaz

Best Health Austria © Best Health Austria

Pro Vámi obdarovaného rodinného příslušníka, spolupracovníka, přítele nebo třeba zaměstnance zajistíme ubytování i program dle Vašeho požadavku.

Nabízíme pobyty ve známých městech i lokalitách. Doporučíme pobyt se zaměřením na zájmy obdarovaného (např. výstavu, operu, balet, koncert, návštěvu zámku nebo hradu, ZOO, sportovní utkání, atd.) ve Vídni nebo Salzburgu, na vyžádání i třeba s česky nebo slovensky mluvícím průvodcem.

Obdarovat můžete zájezdem nebo pobytem celoročně, v zimě v horských střediscích (na vyžádání i se skipasem), od jara do podzimu v lokalitách zaměřených na pobyt s koly nebo turistiku (na vyžádání s kartou pro využívání lanovek, koupališť, pamětihodností, zajímavostí, atd.), ochutnávku vín nebo mnoha různých specialit, ve wellness centrech.

Doporučíme vhodný hotel, kartu pro pobyt na vstupy s ohledem na věk a zájmy. Na vyžádání zajistíme dopravu z bydliště nebo vyhledáme nejvhodnější spojení autobusem, vlakem nebo letadlem. Zajistíme přesun z nádraží nebo letiště nebo také využití místní dopravy.

Zašlete nám svůj požadavek a my Vám zašleme nezávaznou nabídku.

Dárkový poukaz vyhotovíme na vyžádání. Zdarma při zakoupení jakékoliv služby, zájezdu či pobytu.


Tipy na zážitkové programy:

Johann Strauss Ball ve Vídni s programem obsahuje 2 přenocování v InterContinental Wien, 2x snídaně bufetem, vstup na bál Johann Strauss s místem na sezení, 3 chodová gala večeře s paušálem na nápoje, 45 minut výuky Waltze, vstup do zámku Belveder, denní karta Hop on Hop, cena za osobu  349 Euro.

Velikonoce v Schönbrunnu ve Vídni obsahuje 2 přenocování ve 4* Tourotel Mariahil, 2x snídaně bufetem, Velikonoční jídlo s nápojem, vstup do zámku Schönbrunn (Grand Tour), vstup do ZOO. Březen-duben cca 140 €/os.

Vánoce v Schönbrunnu ve Vídni obsahuje 2 přenocování ve 4* Tourotel Mariahil, 2x snídaně bufetem, Vánoční jídlo s horkým nápojem, vstup do zámku Schönbrunn (Grand Tour), vstup do ZOO. Listopad-prosinec cca 120 €/os.

Oldtimer City Tour, plavbu na Dunaji, darovat můžete vstup do domu moře, domu hudby, koncert, operu a mnoho dalšího.

Konkrétní ceny, termíny a obdobné programy na vyžádání.