Věnujte dárkový poukaz

Best Health Austria © Best Health Austria

Pro Vámi obdarovaného rodinného příslušníka, spolupracovníka, přítele nebo třeba zaměstnance zajistíme ubytování i program dle Vašeho požadavku. Nabízíme pobyty ve známých městech i lokalitách. Doporučíme pobyt se zaměřením na zájmy obdarovaného (např. výstavu, operu, balet, koncert, návštěvu zámku nebo hradu, ZOO, sportovní utkání, atd.) ve Vídni nebo Salzburgu, na vyžádání i třeba s česky nebo slovensky mluvícím průvodcem. Obdarovat můžete zájezdem nebo pobytem celoročně, v zimě v horských střediscích (na vyžádání i se skipasem), od jara do podzimu v lokalitách zaměřených na pobyt s koly nebo turistiku (na vyžádání s kartou pro využívání lanovek, koupališť, pamětihodností, zajímavostí, atd.), ochutnávku vín nebo mnoha různých specialit, ve wellness centrech. Doporučíme vhodný hotel, kartu pro pobyt na vstupy s ohledem na věk a zájmy. Na vyžádání zajistíme dopravu z bydliště nebo vyhledáme nejvhodnější spojení autobusem, vlakem nebo letadlem. Zajistíme přesun z nádraží nebo letiště nebo také využití místní dopravy. Zašlete nám svůj požadavek a my Vám zašleme nezávaznou nabídku.

Dárkový poukaz vyhotovíme na vyžádání. Zdarma při zakoupení jakékoliv služby, zájezdu či pobytu.


Tipy na zážitkové programy:

Johann Strauss Ball ve Vídni s programem obsahuje 2 přenocování v InterContinental Wien,2x snídaně bufetem, vstup na bál Johann Strauss s místem na sezení, 3 chodová gala večeře s paušálem na nápoje, 45 minut výuky Waltze, vstup do zámku Belveder, denní karta Hop on Hop, cena za osobu  349 Euro.

Velikonoce v Schoenbrunnu ve Vídni obsahuje 2 přenocování ve 4* Tourotel Mariahil, 2x snídaně bufetem, Velikonoční jídlo s nápojem, vstup do zámku Schoenbrunn (Grand Tour), vstup do ZOO, cena v termínu 16.-28.března - 115 Euro,  29.3.-2.4.2014 - 140 Euro.

Vánoce v Schönbrunnu ve Vídni obsahuje 2 přenocování ve 4* Tourotel Mariahil, 2x snídaně bufetem, Vánoční jídlo s horkým nápojem , vstup do zámku Schoenbrunn (Grand Tour), vstup do ZOO, cena v termínu 23.11.-27.12.2013 - 115 Euro.

Oldtimer City Tour, plavbu na Dunaji, darovat můžete vstup do domu moře, domu hudby, koncert, operu a mnoho dalšího.

Ceny a termíny jsou pouze orientační. Aktuální informace a obdobné programy na vyžádání.