Dovolená s dětmi

Využívejte velmi výhodné nabídky pro své děti

 © Montafon Tourismus; Foto: Edi Gröger

Zajistíme Vám pobyt v jakékoliv části Rakouska pro Vaši letní i zimní rodinnou dovolenou. Poradíme a pomůžeme s výběrem vhodné lokality, kde k ceně ubytování získáte i speciální rodinné slevy, karty pro bezplatné používání lanovek a koupališť nebo třeba skipasy pro děti zdarma.

Family Skiing © TVB Rauris

Alpe-Adria-Trail Carinthia © Franz Gerdl/ Kärnten Werbung

Rodiny s dětmi do 6 let
Tip pro klidnou dovolenou: nejezděte daleko, malé děti zejména v zimě ocení jiné věci než velikost nebo vybavenost střediska. Doporučujeme zejména středisko Lofer (malé, ale velmi malebné s dostatkem sjezdovek i lanovek).

Pobyty pro rodiny s dětmi do 15 let
Tip pro pobyt: od druhé poloviny března až do konce sezony 2018 lyžují děti do 15 let zdarma při zakoupení skipasu pro dospělého nejméně na 3 dny např. v lyžařském středisku  Saalbach Hinterglemm Leogang  nebo ve SkiAmadé při nákupu skipasu pro dospělého na 6 dní. Doporučujeme zejména lokality Alpbach, Lofer, Hinterstoder (děti do 10 let lyžují s rodiči po celou sezonu za 3 Euro/den), Lungau.

Pobyty pro rodiny s dětmi do 19 let
Tip pro lyžařskou sezonu 2018/19! Děti do 19 let (narozené do r.n. 1999) mají skipas za cenu dětského ve středisku Heiligenblut.

Pro Vaši maximální spokojenost nám zašlete své požadavky a přání, rádi sestavíme nabídku přímo pro Vaši rodinu.
Vyžádejte si nezávaznou nabídku ZDE >>