Nassfeld

 
Zimní zážitky bez hranic

Lyžařské středisko se nachází přímo na rakousko-italské hranici. Na 145 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti s vynikajícími sněhovými podmínkami Vás doveze některá ze 30 nejmodernějších lanovek a vleků.

Vrchol lyžařské dovolené na Vás čeká na Nassfeldu: Millennium-Express, nejdelší kabinková lanovka v Alpách, zvládne trasu z údolí Gailtal do lyžařského střediska, která měří přes 6 000 metrů, za 17 minut.
 
Sjezdovek si u nás na dovolené samozřejmě užijí i snowboardisté. Pro vyznavače freestylu jsme na Nassfeldu vybudovali snowboardovou arénu, snowcrossový park a obrovský halfpipe. Lyžařský a přírodní areál Korutany je rájem zimních sportů s velmi pestrou nabídkou. Pro běžkaře je připravena 300 km dlouhá síť běžeckých stop. Bruslaři si zase užijí na největší přírodní lední ploše v Evropě na jezeře Weissensee.
 
Vyznavačům horských túr se v nedotčené přírodě korutanského přírodního areálu otevírá doslova nová dimenze, neboť stranou od lyžařů najdou v údolí Lesachtal původní neporušenou krajinu.