Půjčovna kol ve Vídni

Citybike Vídeň
Citybike je veřejný systém půjčovny kol, který vám umožní navštívit památky Vídně na kole, jak je vám pohodlé.

Městská kola mohou být pronajaty a vráceny na některé z veřejných stanic pronájmu ve Vídni. Informace o tom, kolik kol je dispozici a na které stanice lze získat na terminálech a na internetu. Existuje asi 100 stanic, které se obvykle nacházejí v blízkosti stanic metra nebo jiné veřejné dopravy.

Registrace: Na internetu na www.citybikewien.at nebo přímo na Citybike terminálu s kreditní kartou (Master Card, Visa, JCB), nebo Maestro Card (debetní karty) od rakouské banky. Jednorázový registrační poplatek: 1 euro

Nájemné: Doba trvání pronájmu začíná s odstraněním CITYBIKE z kola poli a končí, když je Citybike vrátil na kole krabici. První hodina je zdarma, po kterém poplatek využití je účtován:
2. hodina: 1 euro za započatou hodinu
3. hodina: 2 eur za započatou hodinu
4.-120. hodina: 4 eur za každou započatou hodinu. Paušální poplatek za překročení doby nebo ztrátě kola: 600 eur

Citybike Info linka: Tel. 0810 500 500
www.citybikewien.at

Citybike Turistická karta v Pedal Power
Kola specialista Pedal Power nabízí speciální služby pro turisty: Můžete si pronajmout několik kol současně s vaší kreditní kartou, aniž by bylo nutné zaregistrovat se na CITYBIKE.

Jak na to: Nechte své údaje o kreditní kartě na Pedal Power jako záruku. Obdržíte požadovaný počet CITYBIKE turistických map (jedna na kolo) na požadovanou dobu - a můžete jet. Nájemné mapy: 2 euro za den

Půjčovna kol Pedal Power
Ausstellungsstrasse 3
1020 Wien
www.pedalpower.at

Kontakty
+43 1 729 72 34