Mobilní aplikace

Díky aplikacím iSki Austria, iAustria Freizeitradar a iAustria Kultur získáte perfektního průvodce na cestu při Vaší dovolené v Rakousku – na lyže i na procházky po městech.
Přinášíme také vám přehled aplikací pro jednotlivé oblasti.

iAustria Kultur
Bezplatná aplikace "iAustria Kultur" přináší přehled nejdůležitějších  kulturních událostí v Rakousku. Najdete v ní kulturní akce podle svého zájmu a můžete se inspirovat náladovými obrázky  z celého Rakouska. Ke stažení pro iPhone nebo Android:

iTunes Store        google play store
 
iSki Austria
Bezplatná aplikace "iSki Austria" nabízí kromě informací z lyžařských oblastí v reálném čase, panoramatických mapek, obrázků z web kamer a předpovědi počasí také speciální doporučení na dovolenou v Rakousku. Dále je možné po udání GPS souřadnic vyhledávat nejbližší lyžařská střediska. Aplikace je ke stažení pro iPhone, jako iSki Austria HD pro iPad, dále pro Android i BlackBerry.

iTunes Store        Blackberry App World        google play store


iAustria Freizeitradar
Bezplatná aplikace nabízí kromě bohatého seznamu turistických, MTB a cyklistických tras také informace o provozu lanovek, koupalištích a počasí. Obsah je obohacen vybranými tipy  na dovolenou v Rakousku. Aplikace je ke stažení pro iPhone, Blackberry a Android:

iTunes Store        Blackberry App World        google play store

  
Solná komora - Salzkammergut Tourismus

Všechny regiony Solné komory v kapse - Almtal, Attergau Attersee Salzkammergut, Bad Ischl, Dachstein, Fuschl, Mondsee, Mondsee, Wolfgangsee a Traunsee a mnoho dalších míst.
- nejnovější informace, aktuální ceny, otevírací a provozní doby
- nejlepší tipy na výlety
a mnoho dalšího

iTunes Store         google play store  

Salcburk - aplikace a mapy

Při návštěvě Salcburku se vám jistě bude hodit některá z následujících aplikací. Vybírat můžete z několika možností - turistický průvodce, Mozartova rezidence, mapy všech národních parků, lyžařských středisek, mapy města, mapy bez internetu a mnoho dalších. Přehled všech aplikací pro Android, iPhone, BlackBerry a iPad najdete ZDE >>

Salcbursko - průvodce v režimu offline mapy

- neomezený přístup ke všem informacím a funkcím ve vašem cestovním průvodci
- všechny návody, funkce a mapy jsou k dispozici bez připojení k internetu
- vytvořte si svůj výlet díky plánovači výletů
- vždy vám aplikace ukáže vaši pozici
- cestovní tipy od tisíců cestujících - doporučení a hodnocení všech oblastí v Salcbursku, restaurací, obchodů, hotelů, barů, klubů, událostí
a mnoho dalšího


iTunes Store        google play store  

Nenašli jste vhodnou aplikaci pro vaši dovolenou? Napište nám.

Rádi vám najdeme aplikaci, díky které se budete v Rakousku cítit jako doma.